Oprogramowanie zgodne z EIPA
Konfigurator Ultraszybkich Stacji Ładowania DC Hypercharger
23 lipca 2020

Konfigurator Ultraszybkich Stacji Ładowania DC Hypercharger

Oddajemy w Państwa ręce najnowszy konfigurator dla Ultraszybkich Stacji Ładowania DC Hypercharger, dzięki któremu będą Państwo w stanie dopasować odpowiednią konfigurację do swoich potrzeb.Konfigurator pozwala na dobranie odpowiedniej mocy np: 75kW DC, 150kW DC, 225kW DC oraz 300kW DC, wyposażenie szybkiej stacji w odpowiednie złącza (Combo CCS2, Combo CCS2 HPC, CHADEMO) a także dodatkowo w punkt ładowania AC o mocy 22kW. Co więcej, już na tym etapie mogą Państwo wstępnie spersonalizować wygląd i kolor swojej stacji ładowania Hypercharger - dzięki całej palecie kolorów RAL. Zapraszamy do konfiguracji i współpracy!
Nowe stacje ładowania ETREL
6 listopada 2018

Nowe stacje ładowania ETREL

Powiększamy ofertę o stacje ładowania marki Etrel, jest to słoweński producent stacji ładowania z 10-letnim doświadczeniem. Stacje Etrel charakteryzuje nowoczesny design, obudowa wykonana z aluminium oraz panelu akrylowego odpornego na stłuczenie, a także bardzo wysoka jakość wykonania i zastosowanych elementów.
WENAR na Targach WARSAW MOTOR SHOW 2018
1 listopada 2018

WENAR na Targach WARSAW MOTOR SHOW 2018

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska (Hala E), oraz udziału w IV edycji Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych WARSAW MOTOR SHOW 2018, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2018 roku w godzinach 10:00 - 18:00 w Nadarzynie w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62, Wolica 114D.
Nowa odsłona e-mob.pl
10 października 2018

Nowa odsłona e-mob.pl

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową odsłonę serwisu e-mob.pl. Znajdą w nim Państwo szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas stacji ładowania dla pojazdów elektrycznych oraz prezentację oprogramowania umożliwiającego w prosty i wygodny sposób zarządzanie punktami ładowania.
Jesteś zainteresowany tematyką e-mobilności w Polsce?
Pozostaw nam Twój adres e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas informacje dot. sytuacji w Polsce.

Biuletyn e-mobilności